BİOENERJİ NASIL YAPILIRBioenerji tedavisi tüm vücudun balans ayarının yapılması işlemidir. Bioenerji seansları en az 3 seans yapılması gerekir. Rahatsızlıklara göre seans sayısı artabilir. Bir seans yaklaşık 35-45 dakikadır. Masaj masasına yatırılan kişiye el değdirilerek seans yapılır. Bioenerji tedavisinin kişilere hiç bir yan etkisi yoktur. Cihaz, alet ve ilaç kullanılmadan bioenerji uygulaması yapılır. Bioenerjist avuç içlerinden kişinin vücuduna pozitif enerjiyi hastanın bedenine gönderir. Enerji bu bölgeden içeri girer, dağılır ve vücuttan dışarı negatif enerjinin atılmaları sağlanır. Böylece vücut, tabii ve sağlıklı sistemini yeniden kurar.

Seans sırasında bioenerjist kişiye, şifanın devamlılığı için zihinsel bedeninin ihtiyacına uygun düşünce yöntemleri sunar. Tamamen olumlu olan ve sonuç alınmasında vazgeçilmez bir yöntem olan bu düşünce modellerine bireyin yüksek bir konsantre ile uyum göstermesi, şifaya kavuşması yolunda mutlaka yerine getirmesi gereken ödevidir.

Bioenerji tedavisi, yaşamadan inanması imkansız mucize bir tedavidir. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, tıkalı damarların açıldığını, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirdiğini, rahatlattığını ve farkındalığının değiştiğini görebiliriz. Dahası kötü alışkanlıkları varsa o alışkanlıklardan (sigara, içki, uyuşturucu gibi) kurtulmasını destek verilir. Saygılarımla...    
 
                                    Seyit Ahmet DUMAN